Blaty z litego drewna

Blaty z litego drewna klejone po szerokości cechują się efektownym, naturalnym usłojeniem. W pełni ukazują strukturę materiału z jego nierównościami i sękatym charakterem. W naszej najnowszej kolekcji mamy stoły z blatem dębowym oraz jesionowym. Doskonale prezentują się w pomieszczeniach retro, vintage, rustykalnych, czy loftowych. Sprawdzą się w jadalni, domowym biurze czy salonie. Wytrzymałe i estetyczne świetnie wkomponują się we wnętrze, czyniąc je bardziej funkcjonalnym i przyjemnym. Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że prawdziwe drewno dodaje niepowtarzalnego klimatu, harmonii i budzi miłe skojarzenia. Dlatego warto się nim otaczać, szczególnie jeśli przybiera tak wykwintną i zarazem użyteczną formę jak nasze stoły i stoliki.

Stoły z blatem dębowym i jesionowym

Nasz katalog obejmuje stoły z dębowymi blatami oraz drewnianymi blatami jesionowymi oraz stoliki kawowe. Dzięki cechom wykorzystywanego przez nas drewna otrzymasz stół o świetnych parametrach i designie, który zachowa swe cechy przez długi okres eksploatacji. Klienci poza jakością produkcji i wykończenia cenią sobie również, że użytkowanie mebli jest łatwe i przyjemne. Zabiegi konserwacyjne nie są skomplikowane i szybko przywracają im blask. Wybierz:

  • gatunek drewna,
  • szerokość lameli,
  • krawędź: naturalną okorowaną lub prostą,
  • rozmiar blatu,
  • sposób impregnacji,
  • nogi: w stanie surowym lub olejowane.

Dzięki personalizacji stół z litego drewna zyska wymarzony ostateczny wygląd i ogólną estetykę, która będzie towarzyszyć filiżance Twojej ulubionej kawy.