Blaty drewniane   |   Stoły   |   Półki   |   Schody   |   Artykuły drewniane  |   Outlet   |   Akcesoria

Witamy!

Jesteśmy, by sprostać wyrafinowanym gustom klientów, dzięki bezsprzecznie najwyższej jakości oferowanych materiałów i produktów.

Wykonujemy naszą pracę tak, by profesjonalna obsługa przestała być pustym sloganem, a stała się znakiem rozpoznawczym.

Blaty

Naturalnie piękne, wytrzymałe i trwałe. Przetestowane pod kątem wieloletniego użytkowania, od litego drewna przez mikrowczep po wąską lamelę – nasze blaty to gwarancja stylu, charakteru i trwałości.
Szukasz pasującej listwy ściennej?

Panele i listwy ścienne

Dąb, buk, jesion, orzech europejski i amerykański, wenge – każdy rodzaj drewna, lokalny i egzotyczny, ma swoje unikalne cechy. Wystarczy jego przeszlifowanie w celu usunięcia zarysowań, a z należytą starannością blat będzie ci służył przez całe życie.

Dostępne zarówno jako wstępnie przycięte (od ręki), jak i na zamówienie. Porozmawiaj z członkiem personelu, aby uzyskać więcej informacji na temat dodatkowych usług.

Półki

Półki ścienne przekształcają puste ściany w prywatne muzeum, w którym nie tylko przechowujesz, ale i eksponujesz swoje rzeczy, wzbogacając całe wnętrze o duszę i niepowtarzalny klimat.

Niezależnie od tego czy szukasz pływającej półki z ukrytymi w ścianie wspornikami, czy też podobają Ci się półki – ramki, przy zachowaniu funkcjonalności, obiecujemy maksymalnie wyeksponować ułożone na niej przedmioty.

Pragniesz podkreślić loftowy styl pomieszczenia? Zdecyduj się na wersję z metalowymi okuciami, prostymi lub giętymi, przykuwającymi uwagę do wyjątkowości mebli samych w sobie.

STOŁY

Stół jest niekwestionowanym bohaterem domu. To przy nim zbieramy się, by celebrować wydarzenia niezwykłe, do niego zasiadamy co dzień, by spożywać mniej lub bardziej wykwintne posiłki.

Jaki inny przedmiot odgrywa tak wiele ról? Od home office, przez centrum gier i zabaw, a skończywszy na stołowaniu się, niewątpliwie jest to centrum wszystkiego, co kojarzymy z domowym azylem. Stoły projektowane i produkowane w Polskich Blatach są wytrzymałe, trwałe i funkcjonalne. Znajdź swój styl i po prostu przenieś go do swojego domu.

Chcesz w końcu odświeżyć wnętrze domu, nie nadwyrężając mocno budżetu? Stoliki kawowe, bistro, ławy, wszystkie zaprojektowane tak, by całe pomieszczenie zyskało zupełnie nowe oblicze dzięki zaledwie jednemu elementowi. Do wyboru materiał wykonania, rozmiar, kolor, kształt blatu i nóg, dzięki czemu sam decydujesz o ostatecznym wyglądzie i ogólnej estetyce, która będzie towarzyszyć porannej lub popołudniowej filiżance kawy.

schody

Schody, jako stały element wyposażenia holu lub salonu, mogą mieć znaczący wpływ na wygląd i styl całego pomieszczenia.

Stąd też drewno, będąc surowcem niezwykle różnorodnym, naturalnym i efektownym, jest tak często wybierane jako materiał do wykonania schodów, jednocześnie gwarantując ich trwałość i solidność.

Bez względu na to, czy decydujesz się na nowoczesny minimalizm, czy finezyjne wykończenie, drewno doskonale sprawdzi się w każdej aranżacji.

Artykuły drewniane

Drewno wykorzystywane przy produkcji mebli, ozdób i akcesoriów nie od dziś jest jednym z podstawowych i zarazem wiodących trendów w branży wnętrzarskiej.

Artykuły drewniane wzbogacą o przytulny klimat pomieszczenia w stylu rustykalnym, vintage i skandynawskim.

Elementy wykonane z drewna są równie atrakcyjną opcją dla miłośników surowego i minimalistycznego designu, którzy lubują się w prostej formie i naturalnych materiałach.

Outlet

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Sprawdź nasze okazje.

Z myślą o wszystkich łowcach okazji i miłośnikach wysokiej jakości za niewielkie pieniądze uruchamiamy outlet!

Znajdziesz tutaj pełnowartościowe produkty w niższej cenie, które nie występują w regularnej sprzedaży lub zostały objęte promocją specjalną, końcówki serii i wyprzedaże.

Akcesoria

Wszystko, czego potrzebujesz, aby prawidłowo zainstalować blaty i uzyskać profesjonalne wykończenie, znajdziesz w naszych zestawach do montażu i konserwacji blatów

Pamiętaj, że olejowanie drewnianych blatów jest niezbędne, aby utrzymać je w doskonałym stanie.

Polecany przez nas olej pomoże zachować ich piękną estetykę i zapewni trwałość drewna na długie lata. Zalecamy pokrywanie blatów 2-3 warstwami oleju przed montażem, następnie mniej więcej po upływie roku czasu. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, zalecamy nakładanie 1 litra oleju na 3 mb blatu.