SCHODY

Schody, jako stały element wyposażenia holu lub salonu, nierzadko mają znaczący wpływ na wygląd i styl całego pomieszczenia. Drewno jest surowcem niezwykle różnorodnym, naturalnym i efektownym, stąd tak często wybieramy go jako materiał do wykonania schodów. Jednocześnie stopnie dębowe, czy jesionowe są gwarancją trwałości i solidności powierzchni, która z pewnością będzie jedną z bardziej eksploatowanych.

Bez względu na to, czy decydujesz się na nowoczesny minimalizm, czy finezyjne wykończenie, schody drewniane doskonale sprawdzą się w każdej aranżacji. Ostateczny efekt zależy w dużej mierze od gatunku drewna, jego klasy oraz rodzaju powierzchni: litej lub łączonej mikrowczepowo. W naszej ofercie znajdą Państwo oba te rozwiązania. 

Na zdjęciach, w celu wizualizacji gotowego produktu, prezentujemy stopnie impregnowane bezbarwnym olejowskiem. Decydując się na zakup produktów w oznaczonych standardowych wymiarach, otrzymasz je w wersji surowej, do samodzielnej konserwacji. Jesteś zainteresowany wykonaniem usługi olejowania? Marzą Ci się schody zabiegowe, ale nie wiesz jak obliczyć ich koszt? Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego, odpowiemy na pytania, dobierzemy i wycenimy optymalne dla Ciebie rozwiązanie.