Kuchenne blaty drewniane na wymiar

W katalogu naszych produktów mamy drewniane blaty kuchenne, które powstają z lokalnych i egzotycznych gatunków drzew. Ze względu na swoje atuty doskonale sprawdzają się w codziennym użytkowaniu. Drewniane blaty do kuchni wykonane z najwyższej jakości drewna i klejone z użyciem techniki mikrowczepu są solidne i wytrzymałe. Uzyskane spoiny trwale łączą włókna drewna, zapobiegając odkształceniom. Z tego względu świetnie sprawdzają się w kuchni, gdzie są narażone na opary powstające w czasie gotowania, uderzenia czy kontakt z rozlanymi płynami. Oferujemy blaty gotowe, czyli przycięte na określoną długość, jak i drewniane blaty na wymiar — istnieje możliwość zamówienia niestandardowych formatów. Umożliwiamy idealne dopasowanie blatu do potrzeb. Nasi klienci mogą bowiem skorzystać z usług personalizacji blatu.

Co wyróżnia naszą ofertę blatów do kuchni?

Nasza oferta drewnianych blatów dębowych, bukowych, z orzecha, iroko i wenge jest wyjątkowa z kilku względów. W ofercie mamy blaty do kuchni o długościach niedostępnych w marketach. Produkujemy blaty o maksymalnej długości 4,7 m i szerokości 1,2 m. Przeciętna szerokość gotowych blatów dostępnych w sklepach wynosi zazwyczaj 60-80 cm. Nasze blaty są zatem nawet dwukrotnie szersze od standardowych modeli, co znacznie zwiększa ich funkcjonalność.

Realizujemy również indywidualne życzenia klientów. Usługi personalizacji zamówienia obejmują m.in.

  • wycinanie otworów,
  • frezowanie,
  • przygotowanie łączeń,
  • oblenie brzegów,
  • impregnację powierzchni.

Kupując u nas blat lub stół, możesz zdecydować się na:

  • produkt bez impregnacji,
  • impregnację olejem HABiol,
  • impregnację lakierem o właściwościach oleju — HWS.

Zalecamy zabezpieczenie powierzchni blatu w jeden ze wskazanych sposobów. Użycie specjalistycznego preparatu zwiększa odporność drewna na promieniowanie UV i naturalne procesy żółknięcia lub szarzenia. Zwykle wykonanie takich czynności trzeba osobno zlecić stolarzowi, co powoduje stratę czasu, kłopoty z transportem i podnosi koszty inwestycji. U nas można otrzymać zamówienie gotowe do samodzielnego montażu wraz ze szczegółową instrukcją w j. polskim.

Wygodna i stylowa przestrzeń robocza

Stwierdzenie, że kuchnia jest sercem domu to nie tylko pusty slogan. To w niej się spotykamy, przygotowujemy posiłki, rozmawiamy. Dzięki wyposażeniu tego pomieszczenia w użyteczne, przyjemne w dotyku i piękne przedmioty jeszcze chętniej w niej przebywamy. Zamontowanie szerokiego, wygodnego drewnianego blatu roboczego w kuchni to najprostszy sposób, aby zyskać dodatkową przestrzeń i stworzyć ciepłe wnętrze. Naturalne drewno w słonecznych karmelowych lub kawowych kolorach i widocznym rysunku drewna nada przestrzeni wyjątkowy charakter. Kuchnia uzupełniona o mocny blat roboczy i utrzymany w podobnej stylistyce stół z dębowym blatem jest stylowa i funkcjonalna.

Profesjonalne doradztwo — wybierz idealny blat!

Produkty z naszej oferty są od razu gotowe do montażu, zatem można się nimi cieszyć niemal natychmiast po zakupie. Jeśli masz wątpliwości, jaki gatunek drewna wybrać albo jaki rozmiar blatu będzie dla Ciebie najlepszy — zachęcamy do kontaktu. Chętnie pomożemy w doborze odpowiedniego rodzaju oraz rozmiaru mebla i podpowiemy, jak poprawić ergonomię pracy w kuchni. Aby nasze wyroby służyły jak najdłużej i pozostały w doskonałym stanie mimo upływu czasu, udzielamy również wszelkich informacji o sposobach ich użytkowania, konserwacji i codziennej pielęgnacji.