Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Stopnice drewniane na schody wewnętrzne

Stopnice drewniane na schody wewnętrzne powinny być trwałe i eleganckie. Jak to uzyskać? Proponujemy zamontować stopnie na schody dębowe z materiału litego lub łączonego metodą mikrowczepu. Oba sposoby klejenia gwarantują wytrzymałość schodów i wyjątkowy efekt estetyczny. Różnica dotyczy płaszczyzny klejenia: w stopniach litych klej jest kładziony po szerokości lameli, z kolei w stopniach mikrowczepowych po szerokości i długości. W asortymencie mamy kilka rodzajów stopnic do wyboru w kolorze jasnym i ciemnym:

  • dębowe lite Premium,
  • dębowe lite Natura,
  • dębowe mikrowczepowe Premium,
  • dębowe mikrowczepowe Natura
  • jesionowe lite.

Do produkcji stopni wykorzystujemy drewno dębowe klasy A-B, które jest zaliczane do materiału najwyższej jakości. Wszystkie sprzedawane u nas stopnie mają jeden rozmiar — 1000 x 300 x 40 mm. W sklepie mamy również podstopnie z kolekcji Dąb Natura Mikrowczep. Znajdziesz u nas także stopnie jesionowe, które będą idealnie pasowały do drewnianych blatów jesionowych z naszego asortymentu.

Ponadczasowe stopnie na schody dębowe

Walory estetyczne i użytkowe stopni z naturalnego drewna dębu sprawiają, że są chętnie wybierane przez właścicieli domów jednorodzinnych, ale również hoteli i wszelkich innych obiektów. Klasyczna luksusowa forma, pełna stopnica, ponadczasowa stylistyka — to cechy, które sprawiają, że nasze schody równie dobrze prezentują się w nowoczesnych, jak i tradycyjnych wnętrzach. Wraz z drewnianą lub kutą balustradą, być może odpowiednio podświetlone, stworzą spójną całość, stanowiąc funkcjonalny i niezwykle dekoracyjny element wystroju salonu czy holu. Odpowiednio pielęgnowane będą służyły nawet dziesiątki lat, nie tracąc naturalnego drzewnego uroku.