STOŁY

Jaki inny przedmiot odgrywa tak wiele ról? Biuro pracy zdalnej, salon gier planszowych, wspólne stołowanie się, niewątpliwie jest to centrum wszystkiego, co kojarzymy z domowym azylem. Stół jest niekwestionowanym bohaterem domu. To przy nim zbieramy się, by celebrować wydarzenia niezwykłe, do niego zasiadamy co dzień, by spożywać mniej lub bardziej wykwintne posiłki. Stoły z litego drewna projektowane i produkowane w Polskich Blatach są wytrzymałe, trwałe i funkcjonalne. Znajdź swój styl i po prostu przenieś go do swojego domu.

Chcesz w końcu odświeżyć wnętrze domu, nie nadwyrężając mocno budżetu? Stoliki kawowe, ławy, wszystkie zaprojektowane tak, by całe pomieszczenie zyskało nowe oblicze dzięki zaledwie jednemu elementowi. Wybierz: gatunek drewna, szerokość lameli, krawędź: naturalną okorowaną lub prostą, rozmiar blatu i nogi. Dzięki personalizacji stół z litego drewna zyska wymarzony ostateczny wygląd i ogólną estetykę, która będzie towarzyszyć filiżance Twojej ulubionej kawy.

Blaty, stoły z litego drewna – klejone po szerokości cechują się efektownym, naturalnym usłojeniem, w pełni ukazują strukturę drewna z jego nierównościami i sękatym charakterem. Doskonale prezentować się będą w pomieszczeniach retro, vintage, rustykalnych, czy loftowych.

Potrzebujesz spersonalizować stół z pomocą współpracownika w sklepie? Porozmawiaj z członkiem personelu, aby uzyskać więcej informacji na temat dodatkowych usług.